nowe2

PożaryPożary: 1

Miejscowe zagrożeniaMiejscowe zagrożenia: 2

 

 

 

Alarmy fałszyweAlarmy fałszywe: 1

A- A A+

110001DSC 8779W dniu 15 października br. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej został podpisany dokument przekazania środków finansowych w wysokości 300 tys. zł na fundusz wsparcia Państwowej Straży Pożarnej z przeznaczeniem na dofinansowanie realizacji zadania pn. "Budowa Strażnicy Komendy Powiatowej PSP w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z magazynem przeciwpowodziowym". Z ramienia Powiatu porozumienie podpisali: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk i Skarbnik Powiatu Maria Sztorc, natomiast z ramienia PSP Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Marek Bębenek.

Następnie Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej wraz z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Krzysztofem Kolarczykiem udali się na teren budowy w celu oceny stopnia zaawansowania prac budowlanych strażnicy.

1Maopolska nowe logo poziom 1024x370

 

 

 

 

 

 W dniu 7.05.2019r. w Urzędzie Marszałkowskim Marszałek Witold Kozłowski przekazał na ręce st.bryg. Marka Bębenka Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP umowę gwarantującą dofinansowanie budowy Komendy Powiatowej PSP wraz z magazynem przeciwpowodziowym, w kwocie 1 mln zł. Wraz z marszałkiem umowę przekazali, wicemarszałek Łukasz Smółka i Marta Malec-Lech z Zarządu Województwa.